V letošnjem letu smo na šoli razpisali že 3. fotografski natečaj z naslovom Moj kotiček v naravi. Na razpis je prispelo 24 fotografij, ki so jih ocenili posamezni učitelji in predstavnici razredne in predmetne stopnje. Po skupnem seštevku točk sta si prvo mesto delili fotografiji učenk 3. razreda Aše Slemnik in Zoje Gnamuš, ki sta v fotografski aparat ujeli lepote reke Drave. Drugo mesto sta si delila učenca 2. razreda Jaka Ocepek in Lana Gnamuš z jesensko obarvanima motivoma. Tretje mesto pa je doseglo kar pet učencev in sicer: Zala Založnik, Gašper Rotovnik, Ištvan Valič, Taja Poharnik iz 1. razreda in Anika Sešel iz 3. razreda. Vsi dobitniki nagrad so prejeli pohvale in njihove fotografije lahko občudujemo na panoju v jedilnici šole. Čestitke tudi vsem ostalim “fotografom”, za njihove zanimive prispevke.

Renata SEŠEL

Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1