DAN ŠOLE

 

V torek, 27. maja 2014, smo imeli dan šole. Namesto prireditve, ki smo jo ob tej priložnosti za starše in krajane pripravljali do sedaj, smo dan šole izvedli kot dan odprtih vrat. Tega dne smo imeli pouk popoldan, saj smo želeli staršem omogočiti, da se nam pridružijo.

Našemu povabilu se je odzvalo veliko staršev, za katere smo najprej pripravili kratek kulturni program, nato pa so se pridružili svojim otrokom v razredu. Tako so imeli priložnost videti, kako je moderna tehnologija spremenila način poučevanja, hkrati pa so obudili spomine na čase, ko so tudi sami gulili šolske klopi.

V prostorih šole so si obiskovalci lahko ogledali razstavo najrazličnejših izdelkov, ki so jih učenci skozi šolsko leto izdelali pri pouku in drugih dejavnostih.

Fotografije:

 Lilijana Ladra

Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1