POUK IN PREVOZI UČENCEV   Spoštovani starši in učenci Obveščamo vas, da je danes, v sredo, 5. 2. 2014, pouk na šoli Šentjanž potekal nemoteno, saj je bila večina učencev  pri pouku prisotna. Glede na to, da je zaradi otoplitve potrebna še večja pozornost in previdnost zaradi padanja snega in ledu z dreves in drugih objektov, bodo v dogovoru z Občino Dravograd šolski prevozi organizirani tako kot danes vse do petka, 7. 2. 2014. Opis  smeri, kjer se šolski prevozi izvajajo,  smo objavili na spletni strani  v včerajšnjih novicah. Pazite na varnost in se izogibajte nevarnostim, ki jih prinašata sneg in led tako na cestah kot doma in v okolici šole. Hvala za razumevanje in lep pozdrav.                                                                                                               Ravnateljica                                                                                                            Dragica Jurjec

Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1