KRAMARSKI SEJEM

 

 

V torek, 15. oktobra 2013, smo na OŠ Šentjanž pri Dravogradu v popoldanskem času organizirali že tradicionalni kramarski sejem. Učenci so na stojnicah, razporejenih pred šolo, po simboličnih cenah prodajali najrazličnejše izdelke: igrače, voščilnice, nakit, knjige, raznovrstno domače pecivo, domači kruh, sveže pečen kostanj, orehe, jabolka, sladek mošt in še bi lahko naštevali. V goste smo povabili tudi varovance Doma sv. Eme, ki so se prijazno odzvali povabilu.

Številni obiskovalci (starši in drugi krajani) so si z zanimanjem ogledovali ponudbo na stojnicah in razveselili mlade prodajalce z nakupom ponujenih izdelkov. Vse do 17. ure, ko se je kramarski sejem zaključil, je bilo dogajanje okoli šole zelo živahno. Na koncu so bili zadovoljni vsi, prodajalci in kupci, kar kaže na to, da bomo sejem zagotovo pripravili tudi naslednje leto.

Fotografije:

Lilijana Ladra

Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1