Zaključna prireditev za nagrajence literarnega natečaja

 

V ponedeljek, 15. 4. 2013, je bila na Podružnični osnovni šoli Šmiklavž pri Slovenj Gradcu svečana razglasitev rezultatov regijskega natečaja za najboljša likovna in literarna dela na temo Naravne in druge nesreče – Potres.

Prireditev je organizirala Republiška uprava za zaščito in reševanje, izpostava Slovenj Gradec, ki želi s tem natečajem otroke spodbuditi k razmišljanju o naravnih nesrečah in njihovih posledicah za ljudi.

Na tem natečaju je z literarnimi prispevki sodelovalo kar precej učencev z naše šole, ki je bila tako nagrajena kot najaktivnejša šola v regiji. Posamezniki, ki so prejeli priznanje in praktično nagrado, pa so bili:

  • Jan Lampret
  • Anže Paradiž                                          
  • Miha Hribernik                                              
  • Nejc Trup
  • Ema Gaberšek Jelenko
  • Žan Kac
  • Patricija Pogorelčnik
  • Ana Hribernik

 

Ob koncu razglasitve rezultatov je čakala nagrajence skromna pogostitev, nato pa so jim gasilci PGD Podgorje razkazali gasilska vozila in predstavili delo gasilcev.

Vsem nagrajencem še enkrat iskrene čestitke!

                                                                                                                                    Lilijana Ladra

Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1