Vabilo na predavanje »Kako vzgajati danes«
Spoštovani starši!

 

Bogdana Žorža poznamo kot psihologa in psihoterapevta. Čeprav se je že upokojil, še vedno vodi svetovalnico Tabor, kjer pomaga otrokom, mladostnikom in družinam v stiski. Napisal je več knjig, piše za revijo Ognjišče, na Radiu ognjišče pa svetuje v oddaji Za življenje. Kot predavatelj in gost okroglih miz gostuje po Sloveniji, njegova predavanja so vedno dobro sprejeta.

Vabimo na predavanje dr. Bogdana Žorža, ki bo

v četrtek, 7. 3. 2013, ob 18. uri v jedilnici

OŠ Neznanih talcev Dravograd.

Spregovoril bo na temo:

»Kako vzgajati danes«

 

“Vzgoja ni znanost, ampak umetnost,” pravi Bogdan Žorž, ki je napisal prvo slovensko knjigo o razvajenosti, “raku sodobne vzgoje”. Otrok ne potrebuje idealnih, temveč le dovolj dobre starše, trdi priljubljeni psihoterapevt.

 

Vljudno vabljeni!

Skupno 6 obiskov, današnjih obiskov 1