CŠOD ČRMOŠNJICE


V ponedeljek, 10. 12. 2012, smo z učenci 3. in 4. razreda odšli na naravoslovni tabor v Črmošnjice. Tam smo ostali do petka, 14. 12. 2012. V tem času smo izvedli športni dan, dva naravoslovna in dva tehniška dneva. Izdelali smo električni krog, voziček na pogon na gumo, leseno škatlico, barvali smo svilo, opazovali vremenske spremembe, sledi v gozdu ter preizkušali plovnost teles. Spoznali smo pot hrane v človeškem telesu ter posebnosti lesa domačih drevesnih vrst, njihove plodove pa smo ustrezno razvrstili.  Večina učencev se je prvič preizkusila v teku na smučeh. Odšli smo tudi na nočni pohod, kjer smo opazovali ozvezdje. Naslednji dan smo si ogledali in podrobneje spoznali kraj Črmošnjice,  njegove pomembne stavbe pa smo kasneje vrisali v zemljevid.

Naše druženje se je zaključilo z nepozabno zabavo v četrtek zvečer.

 Fotografije:

Tina in Renata

Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1