TEHNIŠKI DAN

V sredo 21. 11. 2012, smo  z učenci 8. razreda izvedli 3.tehniški dan. Pod vodstvom profesorjev in dijakov Srednje šole Ravne na Koroškem so spoznavali področje elektronike, računalništva in strojništva.

Vsa tri področja so bila učencem predstavljena v obliki delavnic, pri tem pa so učenci sami izdelovali izdelke in preskušali razne naprave.

Čeprav je tehniški dan trajal 5 šolskih ur, je čas minil zelo hitro. Takih aktivnosti si naši učenci še želijo.

Za uspešno izvedbo delavnic  in ves trud se zahvaljujemo profesorjema Jelki Onuk in Toniju Čepinu, ter vodstvu Srednje šole Ravne na Koroškem.

Pri delu pa so pomagali tudi dijaki te šole: Jan, Drago, Aljaž, Primož, Izidor, Jože, Žiga, Tomaž in Primož. Hvala tudi njim.

Fotografije:

Ernest Knez