TEDEN OTROKA

od 1. do 7. oktobra je teden otroka. Tudi na naši šoli bodo imeli učenci dejavnosti, ki jim bodo popestrile teden. V ponedeljek si bodo učenci od 4. do 9. razreda ogledali predstavo Gimnazije Ravne v angleškem jeziku. V torek bo v telovadnici potekalo tekmovanje z avtomobilčki na daljinsko vodenje. Pomerili se bodo učenci od 1. do 9. razreda. V sredo bomo prvošolce sprejeli v Šolsko skupnost. V četrtek bo tombola, v petek pa tekmovanje v odbojki med učitelji in učenci. Vsak dan v odmorih bodo učenci 8. in 9. razreda izvajali različne eksperimente, ki bodo za učence še posebej zanimivi. V tem tednu smo razpisali tudi fotografski natečaj na temo “Kruh”. Ne bodo manjkale niti lutke za učence 1. in 2. razreda.

Učencem želim, da v tem tednu uživajo.

Mentorica Šolske skupnosti Milena Jamer

Skupno 6 obiskov, današnjih obiskov 1