1. 1. TEHNIŠKI DAN – Pikine delavnice v Velenju

Učenci od 1. do 5. razreda so ponovno obiskali delavnice Pikinega festivala v Velenju. Ob Velenjskem jezeru nas je obsijalo toplo sonce, Pike Nogavičke pa so nestrpno pričakovale svoje otroke, ki so jih popeljale skozi delavnice. Ob veliki izbiri raznolikih dejavnosti se  je za vsakega učenca našla miza, ob kateri se je ustavil, najprej z radovednostjo opazoval, nato pa začel  izdelovati svoj izdelek, ki ga je lahko odnesel domov. Na travnikih pa smo spoznali življenje Indijancev in igrali na bobne,  posedli  okrog tabornega ognja in skupaj s taborniki zapeli po taborniško, plezali smo po steni in premagovali labirint.

Dan je bil izredno pester in zanimiv. Ure so kar prehitro minile in že smo se z avtobusom vrnili v šolo, kjer smo iz narejenih izdelkov naredili razstavo.

Fotografije:

Renata Sešel

Skupno 7 obiskov, današnjih obiskov 1