Drage učenke in učenci, spoštovani starši!


Obveščamo vas, da bomo zaradi sprememb v Pravilniku o šolskem koledarju, ki določa, da se pouk ne sme začeti  pred 7.30 uro, tudi na naši šoli spremenili organizacijo pouka. Od 4. septembra dalje bomo pričeli s poukom ob 7.30  za vse učence od 2. do 9. razreda. Pouk za skupine učencev (izbirni predmeti, ŠVZ, DOD pouk,  DOP pouk, oddelčne ure  in interesne dejavnosti, bodo potekale po končanem pouku.

Učenci 1. razreda bodo imeli od 6.20 do 8.20 jutranje varstvo, ob 8.20 pričnejo s 1. šolsko uro.

Šolski prevozi bodo prilagojeni tej  spremembi in usklajeni z  urnikom učencev.

Prvi šolski dan bodo vsi učenci prejeli urnike in vozne rede ter bodo seznanjeni z novostmi v novem šolskem letu.


Vsem želim lep začetek in uspešen konec šolskega leta 2012/13.Ravnateljica šole:

Dragica JURJEC

Skupno 2 obiskov, današnjih obiskov 1