Anina zvezdica

 

V četrtek 10.5. 2012 smo na šoli gostili Ano Lukner, ustanoviteljico dobrodelne akcije Anina zvezdica. 

ana
V okviru šolskega parlamenta so učenci 6. razreda za junakinjo našega časa izbrali Ano Lukner, ustanoviteljico Anine zvezdice. Dali so pobudo, da se naslednji akciji pridružimo tudi mi. Učenci in učitelji smo v mesecu aprilu pridno zbirali hrano z dolgim rokom uporabe. Ana se je našemu vabilu, obiska šole, z veseljem odzvala.
Pokazali smo dobrodelnost in sočutje, trudili smo se po naših najboljših močeh in škatle napolnili s kar precej hrane. Ana bo hrano podarila socialno ogroženim družinam in s tem marsikomu narisala nasmešek na obraz.
Ano smo presenetili s kratko prireditvijo.

Odločili smo se, da bomo v akcijah Anine zvezdice še sodelovali.
Hvala vsem učencem in učiteljem za podarjeno hrano.
                                                                                                             Urška Prevalnik
Skupno 11 obiskov, današnjih obiskov 1