Regijska prireditev natečaja “Naravne in druge nesreče”

V torek, 17. aprila 2012, je bila na naši šoli regijska prireditev ob zaključku natečaja za likovna in literarna dela na temo »Naravne in druge nesreče v moji okolici«.

Na Koroškem se je natečaja udeležilo 8 osnovnih šol, en vzgojno varstveni zavod in  1 šola s prilagojenim programom. Skupaj je sodelovalo  83 otrok in 16 mentorjev s 66 likovnimi deli in 17 literarnimi deli. Prireditve so se udeležili vsi nagrajenci omenjenega  natečaja s področja Koroške regije in njihovi mentorji.

Nagrajencem sta priznanja in nagrade podelila vodja izpostave URSZR Slovenj Gradec, g. Alan Matijevič, in izvajalka projekta, ga. Nada Jeseničnik.

Tudi z naše šole so bili nagrajeni štirje avtorji literarnih del, in sicer Žiga Kreft (6. razred), Aljaž Sešel (6. razred), Ana Hribernik (6. razred) in Žan Onuk, (9. razred).

Vsem dobitnikom nagrad iskreno čestitamo in jim želimo še veliko literarnega ustvarjanja.

FOTOGRAFIJE:

Lilijana Ladra