LIKOVNI NATEČAJ BRIHTNE FACE

V mesecu februarju so učenci od 1. do 4. razreda pod vodstvom mentoric ustvarjali likovne izdelke na temo Brihtne face.  Na izdelkih so učenci upodobili like sladoledov Ljubljanskih mlekarn. Z domiselnostjo in uporabo izvirnih likovnih tehnik so še posebej prepričali komisijo, ki jih je uvrstila med najboljše osnovne šole.

Naši šoli so  tako prislužili nagrado- brezplačni nastop čarovnika Grega, ki ga lahko pričakujemo do konca šolskega leta.

Čestitamo vsem sodelujočim!

Mentorice: