Naravoslovni tabor – 1.razred

S prvošolčki smo se 16. in 17. junija 2011 podali na lovsko kočo na Sv. Danijelu na dvodnevni naravoslovni tabor.

Ta dneva so otroci bili vključeni v veliko aktivnosti: sprehodi v naravo, raziskovanje in igranje v gozdu, iskanje skritega zaklada, barvanje lončkov, slikanje. Obiskala sta nas tudi gozdar in lovec in otrokom predstavila mnogo zanimivih in poučnih stavri. Otroci so imeli tudi dovolj prostega časa za igro na prostem.

Zvečer so se otroci predstavili s točko, ki so jo sami pripravili, sledil je ples v pižamah.

Na zaključek tabora smo povabili starše. Pripravili smo jim tudi kratek kulturni program, otroci pa so prejeli mapice z doseženimi priznanji in pohvalami.

Jasmina Rotovnik