V ponedeljek, 17. 6. 2024, je že deveta genaracija prvošolcev in prvošolsk posadila svoje drevo. Skupaj s starši smo se zbrali na igrišču. Prvošolke so se v uvodu predstavile s plesno točko, nato pa so vsi skupaj zapeli pesem o prijateljstvu. Idejni vodja, gospod Matjaž Ferarič, je prvošolcem in prvošolkam namenil nekaj besed in jim v spomin na ta dogodek podelil njegovo knjigo z naslovom Kostanj, hrast in breza. Skupaj so nato posadili drevo lipovec. 

V nadaljevanju smo se še malo podružili in tako ob tem lepem dogodku skoraj že pomahali v slovo temu šolskemu letu.

                                                                                                 Zapisala: Tjaša Gašper

                                                                         

Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1