Spoštovani starši!

Šolsko leto se počasi končuje in v navadi je, da konec šolskega leta že načrtujemo določene aktivnosti za naslednje šolsko leto. K temu spada tudi izbira učbenikov, DZ in šolskih potrebščin, ki jih bodo učenci uporabljali v naslednjem šolskem letu.

Seznam izbranih učbenikov in DZ je že objavljen na naši šolski spletni strani pod rubriko VSEBINA.

Tokrat pripenjam še povezave (linke) do spletnih strani Kopije-nove, MK, Office & More in Printink, na katerih si boste lahko ogledali njihove ponudbe in ugodnosti pri nakupu DZ, šolskih potrebščin in vsega ostalega, kar vaš otrok potrebuje za naslednje šolsko leto. Vi pa ste tisti, ki se boste odločili, kje boste opravili svoj nakup.

Lep pozdrav                                                                                              Skrbnica učbeniškega sklada, Lilijana Ladra

 

Kopija – nova

Kopija nova

 

MK

Mladinska knjiga

 

Office & more

www.go2school.com

 

PRINTINK

https://www.printink.si/vse-za-solo

Skupno 179 obiskov, današnjih obiskov 2