Po skoraj dveh letih prilagojenega izvajanja pevskih vaj zaradi varnosti pred širjenjem virusa, je letos bilo v drugi polovici leta pri urah zbora spet zelo živahno in pojoče. Otroci, ki radi pojejo in so se prijavili pevskemu zboru, so z veseljem ponovno prihajali k skupnim vajam. S prijavo na prireditev Zborovski Bum, ki je potekala 31.5.2022, pa smo si zastavili kar precej visoki cilj. V kratkem času smo se morali naučiti devet določenih pesmi. Vseh 60 pevcev od 1. do 4. razreda je delo vzelo resno in z navdušenjem. Na dogodku je sodelovalo 11 otroških in mladinskih zborov in tako skupaj zapelo okoli 480 pevcev Mežiške in Mislinjske doline. Lepo je bilo ponovno slišati ubrano otroško petje.

Renata Sešel