V decembru, natančneje 9. decembra, je potekalo regijsko (območno) tekmovanje za srebrno Cankarjevo priznanje, ki sta se ga udeležili tudi dve naši učenki, in sicer Kaja Razgoršek iz 8. b razreda in Zoja Sedeljšak iz 9. razreda.

Tekmovanje je potekalo preko spleta in je zahtevalo kar precej znanja o prebrani knjigi Gremo mi v tri krasne in njeni avtorici Nataši Konc Lorenzutti, k čemur je bilo potrebno dodati še veliko mero ustvarjalnosti, da je nastal razlagalni spis, ki je ustrezal danim navodilom.

Obema tekmovalkama je to več kot odlično uspelo in rezultat ni izostal. Prejeli sta namreč SREBRNO Cankarjevo priznanje.  

Iskrene čestitke, Kaja in Zoja!                                                                                               Mentorica Lilijana Ladra

 

Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1