Tudi v letošnjem letu smo na martinovo na pobudo NIJZ izpeljali akcijo Otroci za večjo varnost v prometu.

Projekt se na Koroškem izvaja že osmo leto zapored. Cilj programa je senzibilizirati različne javnosti na problematiko alkohola v prometu. Sodelovali so učenci 2. in 3. razredov. Izvedba aktivnosti je bila letos zaradi situacije s koronavirusom malo drugačna, saj so aktivnosti potekale brez uličnih akcij (sodelovanje učencev in učiteljev pri deljenju izdelkov).

Tako so učenci izdelali likovni izdelek na temo varnega prometa, ki jih bodo pred martinovim odnesli domov ter jih razdelili svojim staršem in drugim bližnjim, ki so vsakodnevno za volanom Tako bo namen akcije, ozaveščanje o problematiki alkohola v prometu, dosegel svoj cilj.

Projekt je potekal pod mentorstvom učiteljic Marinke Vožič, Irene Prasnic, Tatjane Čevnik in Jasmine Rotovnik.

Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1