Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je prišel čas, ko se bodo v šolo lahko vrnili učenci od 1. do 3. razreda.
V torek, 26. 1. 2021, se  v šole vračajo učenke in učenci prve triade v devetih statističnih regijah, tudi v naši.

Pouk za učence od 1. do 3. razred bo potekal po t. i. modelu C, ki predvideva, da se dejavnosti obveznega in razširjenega programa izvajajo znotraj iste skupine (“mehurčka” – oddelka). Skupine učencev se med poukom med seboj ne bodo mešale.

Za vse učence od 4. do 9. razreda pa bo vzgojno-izobraževalno delo še naprej potekalo na daljavo.

Na šoli se bomo skupaj s sodelavci potrudili, da bo vrnitev v šolo za učence čim bolj prijetna, vesela in tudi varna. Po priporočilih NIJZ bomo nosili maske: zaposleni ves čas, učenke in učenci pa le izven učilnice oz. mehurčka. Upoštevali bomo vsa navodila za zaščito: temeljito zračenje prostorov, higiena rok in kašlja, razkuževanje prostorov in upoštevanje kar največje medsebojne medosebne razdalje med otroki.

Zelo pomembno je, da v šolo pošljete le zdrave otroke. Z upoštevanjem vseh navedenih ukrepov zmanjšamo možnost za prenos povzročiteljev okužbe. Za pravilno izvajanje samozaščitnih ukrepov smo odgovorni vsi.

Z vsemi podrobnostmi glede vračanja učencev v prostore šol boste pred pričetkom pouka še seznanjeni.

Veselimo se ponovnega prihoda učencev v šolo.

Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi.

ravnatelj Marko Havle

Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1