Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije zaradi aktualnih epidemioloških podatkov podaljšala ukrepe za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19, tako da ostaja v veljavi  sklep ministrice o izobraževanju na daljavo.  Pouk v osnovnih šolah se bo zato od 7.12. 2020 še vedno  izvajal na daljavo.

Vstop v šolo za učence prve triade se predvideva v oranžni fazi umirjanja epidemije (pod 1000 okužb/1000 hospitaliziranih bolnikov s COVID-19), v rumeni fazi umirjanja (pod 600 okužb/ 500 hospitaliziranih bolnikov s COVID-19) pa se osnovne šole odprejo v celoti.

Vse informacije o postopnem vračanju učenk in učencev v šolo, Vam bomo pravočasno posredovali.

Vse dobro in ostanite zdravi.

Lepo vas pozdravljam!

ravnatelj Marko Havle

Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1