Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

Vlada RS je zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi v četrtek, 5. 11. 2020, sprejela sklep, s katerim je za 7 dni podaljšala uporabo omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja … (Uradni list RS, št 152/20).
Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo

od 9. 11. 2020 dalje vzgojno izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Komunikacijo na daljavo bo koordiniral razrednik, ki vam bo tudi sporočil vse podrobnejše informacije o delu na daljavo.

Vse dobro in ostanimo zdravi,

ravnatelj Marko Havle in kolektiv OŠ Šentjanž pri Dravogradu

Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1