Spoštovani starši, dragi učenci/ke

Pred nami so prvomajske počitnice, ki bodo letos glede na izredne razmere drugačne kot v preteklih letih. Še posebej letos si v teh dneh vzemite čas za sprostitev in zabavo v družinskem krogu, saj so bili pretekli tedni za vse nas zelo obremenjujoči. Nov način dela na daljavo nam je vsem vzel veliko časa in tudi energije, da smo na daljavo opravili del vzgojno-izobraževalnega procesa, ki nam bo omogočil zaključiti šolsko leto. Tako učenci kot starši ste bili vse dni vpeti v delo in učenje v novi situaciji,  za vašo odzivnost in sodelovanje  si vsi zaslužite izredno priznanje. Kljub začetnim težavam sedaj pouk po različnih kanalih in s pomočjo različne tehnologije teče dobro in prepričana sem, da bo tako tudi v bodoče.

Zaradi novih razmer, v katerih poteka pouk, je MIZŠ sprejelo posebne ukrepe za nemoteno opravljanje vzgojno-izobraževalnega dela v osnovnih šolah v šol. letu 2019/20.
Vsebina je na povezavi.

Želim vam lepe praznike, pazite nase in ostanite zdravi.

Ravnateljica Dragica Jurjec

Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1