Učenci 2. razreda so se letos odločili, da bodo postali BOŽIČKI. Skupaj s starši in učiteljicama smo se pridružili projektu BOŽIČEK ZA EN DAN. Po pogovoru o namenu akcije so bili učenci nad idejo zelo navdušeni. Najprej smo skupaj izbrali obdarovanca, za katerega je bil njihov poglavitni kriteriji, da je star toliko kot oni – sedem let.  Nato smo zapisali seznam s predlogi, kaj bi obdarovancu kupili. V škatlo, ki so jo sami lepo okrasili, so naložili: medvedka za cartanje, igračo, oblačila, nekaj za šolo in osebno higieno ter malo sladkarij. Škatlo smo lepo zavili in jo odnesli na zbirno mesto v Slovenj Gradcu. Veseli in ponosni smo, da lahko v tem prazničnem času skušamo po svoje pomagati in  risati nasmehe.

Ob tej priložnosti se zahvaljujem tudi vsem staršem drugega razreda, da so nas podprli in nam pomagali.

Renata in Martina

Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 3