Letošnje šolsko leto so učenci 5. razreda preživeli letno šolo v naravi od 17. 6. do 21. 6. 2019 v Ankaranu. Na poti smo si ogledali Postojnsko jamo, nato pa smo pot nadaljevali proti Ankaranu.  Bivali smo v čudovitih hišicah ob morju in tudi vreme nam je bilo zelo naklonjeno. Imeli smo veliko različnih aktivnosti. Z barko smo se odpeljali v Piran. Tam smo imeli ogled mesta, Akvarija in Muzeja školjk. Malo pred Ankaranom smo si ogledali sipino školjk in si nekaj polžkov in školjk odnesli za spomin tudi domov. Veliko je bilo športnih in zabavnih aktivnosti.

Zadnji dan smo imeli preizkus plavanja in učenci so osvojili 12 bronastih, 10 srebrnih in 5 zlatih delfinčkov. Zlate delfinčke so prejeli Tia Grubelnik, Naja Pori, Teo Koren, Matic Razbornik in Nik Vidrih.

Na dan odhoda nismo mogli verjeti, da je čas tako hitro minil. Srečni, zdravi in polni lepih spominov smo se vrnili domov, kjer so nas že nestrpno pričakovali starši.

Zdenka Krajnik, vodja šole v naravi

Skupno 200 obiskov, današnjih obiskov 1