Na Pikinem festivalu smo se potopili pod vodno gladino, raziskali nabrežja ter plaže in celo tiste skrivnostne, temne in nedostopne globokomorske kotičke. Raziskovali bomo živalski svet na kopnem v peščenih in zelenih delih sveta, pokukali v luknje in luknjice ter brloge, skrite pod zemljo, ter se ozrli v krošnje in nebo. Svet živali je razdeljen na vodno, kopensko in zračno kraljestvo, na odprtem delu prizorišča pa smo lahko pokukali v različne  živalske domove. V poučnih kotičkih smo v objemu zelenega okolja spoznavali zveri, poizkusili kako se gibljejo in kako svoje čute uporabljajo nekatere živali, hkrati pa se čudili njihovim neverjetnim lastnostim.

Poleg tega smo lahko postali pirati, glasbeniki, likovni umetniki in še marsikaj.

Ta dan smo res uživali in se prijetno zabavali.

 

                                                                                                Martina Ramšak

Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1