V četrtek, 14. 6. 2018, smo se učenci 1.a, 1. b. in 2. r z avtobusom odpeljali na zaključni izlet na Kope. Pot se je skoraj eno uro močno vzpenjala. Ko smo prispeli, nas je presenetilo zelo mrzlo, vetrovno in oblačno vreme. Klub temu smo polni pričakovanj odšli proti Grmovškovem domu. Tam so nas že čakali trije učitelji. Zaradi mraza smo se najprej ogreli z igrico Veverička išče dom. Nato smo odšli v kočo. Tam sta nas že čakali maskoti Povodni mož in Holcerček, ki sta nam povedala poučno zgodbo. Skupaj z njima smo kasneje po koči iskali zaklad. Po kratkem iskanju smo našli veliko leseno skrinjo, v njej pa se je skrivalo presenečenje za vsakega izmed nas. Sledile so zanimive, polne smeha igre v treh skupinah. Zelo smo se zabavali in ob koncu bili že kar utrujeni. Ob odhodu smo si ogledali še mini živalski vrt. Kljub temu, da nam vreme ni bilo najbolj naklonjeno smo se imeli lepo.

Učiteljice 1. in 2. razreda

Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1