V četrtek, 29. marca 2018, smo imeli v Domu borcev Šentjanž prireditev ob Dnevu šole z naslovom S PESMIJO OKOLI SVETA.

Ni naključje, da smo druženje pripravili prav v marcu – najlepšem pomladnem mesecu, saj takrat praznujejo žene, mame, babice, tete … Prav njim smo želeli podariti malo veselja in radosti ter jim na svojevrsten način povedati, da so nekaj posebnega.

S pesmimi različnih narodov, ki so jih zapeli člani mladinskega pevskega zbora in dveh otroških pevskih zborov ob spremljavi šolskega ansambla, so nastopajoči prisotne v dvorani popeljali okoli sveta in jim tako pričarali malo drugačnosti.

Le malo je bilo učencev, ki se niso predstavili na odru, bodisi v vlogi pevcev, plesalcev ali igralcev na različne inštrumente.

Kot je bilo pričakovati, je bila dvorana napolnjena do zadnjega kotička, saj so obiskovalci vedeli, da jih čaka nepozabno druženje.

Zahvala za dobro izpeljano prireditev gre v prvi vrsti vsem nastopajočim ter zborovodkinjama ge. Silveli Grosek in ge. Renati Sešel, ki sta poskrbeli za takó ubrano petje. Seveda pa tudi vsem ostalim učiteljem in delavcem šole, ki so kakorkoli pripomogli k uspešni izvedbi prireditve in k temu, da je vse potekalo brez nepričakovanih zapletov.

Poslovili smo se z obljubo, da se kmalu spet srečamo.

Zapisala Lilijana Ladra

Version:1.0 StartHTML:000000237 EndHTML:000002682 StartFragment:000002628 EndFragment:000002646 StartSelection:000002628 EndSelection:000002646 SourceURL:https://os-sentjanz.splet.arnes.si/wp-admin/post.php?post=4815&action=edit .mce-content-body div.mce-resizehandle {position: absolute;border: 1px solid black;box-sizing: box-sizing;background: #FFF;width: 7px;height: 7px;z-index: 10000}.mce-content-body .mce-resizehandle:hover {background: #000}.mce-content-body img[data-mce-selected],.mce-content-body hr[data-mce-selected] {outline: 1px solid black;resize: none}.mce-content-body .mce-clonedresizable {position: absolute;outline: 1px dashed black;opacity: .5;filter: alpha(opacity=50);z-index: 10000}.mce-content-body .mce-resize-helper {background: #555;background: rgba(0,0,0,0.75);border-radius: 3px;border: 1px;color: white;display: none;font-family: sans-serif;font-size: 12px;white-space: nowrap;line-height: 14px;margin: 5px 10px;padding: 5px;position: absolute;z-index: 10001}
.mce-visual-caret {position: absolute;background-color: black;background-color: currentcolor;}.mce-visual-caret-hidden {display: none;}*[data-mce-caret] {position: absolute;left: -1000px;right: auto;top: 0;margin: 0;padding: 0;}
.mce-content-body .mce-offscreen-selection {position: absolute;left: -9999999999px;}.mce-content-body *[contentEditable=false] {cursor: default;}.mce-content-body *[contentEditable=true] {cursor: text;}
body {min-height: 150px}

 

 

 

Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1