V imenu Rdečega križa Dravograd se vam iskreno zahvaljujemo za  uspešno opravljeno zbirno akcijo v »Tednu Rdečega križa« – zbiranje osnovnih živil za potrebe pomoči potrebnim v Občini Dravograd. Še posebej se zahvaljujemo mentorici in učiteljem Osnovne šole Šentjanž, ki so to akcijo izpeljali. Zbrali ste: 32,00 kg živil.

Organizacija Rdečega križa Dravograd z nudenjem pomoči v obliki prehrambenih izdelkov, higienskih pripomočkov in oblačil  omogoča socialno ogroženim družinam dostojnejšo preživetje.

Vse zbrane izdelke bomo pripravili v prehrambene pakete in razdelili pomoči potrebnim v Občini Dravograd. Lepa hvala vsem, ki ste s kakršno koli pomočjo pomagali ljudem v stiski.

Zbranih je bilo 17,00 € , denarna sredstva bomo namenili družinam potrebnim za nakup prehrambenih artiklov.

Ob zaključku šolskega leta želi OZRK Dravograd   vsem vam – učencem in učiteljem lepe in brezskrbne počitnice.

Sekretarka OZRK Dravograd :

Irena Gostenčnik

Mentorica RK OŠ Šentjanž:

Marinka Mori