V soboto, 16. 4. 2016, je PD Dravograd in MCD Dravograd organiziralo planinski pohod za učence, starše in ostale člane družine OŠ Dravograd in OŠ Šentjanž pri Dravogradu.

Ob 8. uri smo se zbrali  pred OŠ Dravograd in OŠ Šentjanž. Skupaj smo se peljali do Slovenj Gradca in zavili proti Kopam. Pri cerkvici Sv. Jurija smo zavili levo proti kmetiji Venišnik, kjer smo pustili avtomobile in pot nadaljevali peš. Hoja je bila kljub vetru prijetna in proti koncu še kar strma. Na vrhu nas je pričakala prečudovita kapelica, kjer smo zvonili za zdravje. V koči smo se okrepčali, poklepetali in ob povratku naredili skupinsko fotografijo. Polni vtisov smo se vrnili v dolino in se odločili, da bomo še odšli skupaj v planine.

Na pohodu je bilo 27 udeležencev.

Zdenka Krajnik, planinska vodnica PD Dravograd

Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1