V imenu Rdečega križa Dravograd se vam iskreno zahvaljujemo za uspešno opravljeno zbirno akcijo v »Tednu Rdečega križa« – zbiranje osnovnih živil za potrebe pomoči potrebnim v Občini Dravograd. Še posebej se zahvaljujemo mentoricam osnovnih šol, ki so to akcijo izpeljale.
Na OŠ Šentjanž ste zbrali 68,50 kg živil.

Organizacija Rdečega križa Dravograd z nudenjem pomoči v obliki prehrambenih izdelkov, higienskih pripomočkov in oblačil omogoča socialno ogroženim družinam dostojnejše preživetje.

Vse zbrane izdelke bomo pripravili v prehrambene pakete in razdelili pomoči potrebnim v občini Dravograd. Lepa hvala vsem, ki ste s kakršno koli pomočjo pomagali ljudem v stiski.
Zbranih je bilo 137,00 € , ki smo jih nakazali za potres v Nepalu.

Ob zaključku šolskega leta želi OZRK Dravograd vsem vam – učencem in učiteljem lepe in brezskrbne počitnice.
Sekretarka OZRK Dravograd :

Irena Gostenčnik