21. maja 2015 se je devet učencev 2. razreda (Špela Konečnik, Lana Kotnik, Jaka Ocepek, Eva Paradiž, Christoph Pöpper, Nastja Proje, Zoja Sedeljšak, Nika Smolinger, Tjaš Zec) in učenka tretjega razreda (Zoja Gnamuš) udeležilo zaključne prireditve državnega natečaja v Izobraževalnem centru za zaščito in reševanje na Igu. Drugošolci so bili nagrajeni za pravljico Vžigalnik Uničevalnik, ki so jo skupaj ustvarili pri dodatnem pouku. Zoja pa jih je navdušila s pesmico. Državne nagrajence so na Igu prisrčno sprejeli, jim pripravili lutkovno igrico, podelili praktične nagrade, postregli z obilnim kosilom in razkazali njihov vadbeni center. Omogočili so nam, da smo se lahko popeljali z gasilsko letev 24 m visoko. Preživeli smo nepozaben dan.

Mentorici Tatjana Čevnik in Renata Sešel

Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1