Obisk oskrbovancev Doma svete Eme

Mesec december je prav poseben mesec, imenujemo ga kar VESELI DECEMBER, saj s seboj prinaša mnogo veselih in prijetnih dogodkov. Vsi smo polni pričakovanj ob prihajajočih praznikih, ki prinašajo toplino in veselje v naš dom.

S temi besedami smo pozdravili oskrbovance Doma svete Eme. Dan smo jim popestrili s plesom, petjem in igranjem na instrumente. Še posebej so bili navdušeni nad šolskim ansamblom, saj so učenci zaigrali njim priljubljene in znane domače skladbe. Pridružila se nam je še gospa Jožica Heber in prostovoljki RK Dravograd. Oskrbovanci so prejeli skromna darila, za katera so se nam prav prisrčno zahvalili.

Polni lepih vtisov in z občutki, da smo nekomu polepšali dan, smo se vrnili v šolo.

                                                                                          Tina

Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1