Učenci naše šole vsako leto sodelujejo na razpisu Pedagoške akcije, ki jo razpiše Zveza delovnih invalidov Slovenije. Tudi letos so napisali kar nekaj zanimivih literarnih prispevkov, v katerih so razmišljali o položaju invalidov v družbi, in jih poslali na Društvo invalidov Dravograd. Komisija je pregledala prispele izdelke z obeh šol v občini in izbrala najboljše.

Med našimi učenci so bili izbrani: Žiga Kreft, Lars Debeljak, Žana Prasnic, Julija Štumberger in Ana Vetrih. Vsi našteti učenci so bili 3. decembra (ob mednarodnem dnevu invalidov) vabljeni na kratko kulturno prireditev in pogostitev v prostore DI Dravograd, kjer so prejeli priznanje in sladko nagrado. Učenec Žiga Kreft pa je s svojim prispevkom še posebej navdušil komisijo, zato je bil nagrajen tudi v regijskem merilu. Tako se je 2. 12. udeležil prireditve na Ravnah, kjer je prejel priznanje in praktično nagrado.

Vsem učencem iskreno čestitamo in želimo še veliko uspehov na literarnem področju.

 

Lilijana Ladra

Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1