V četrtek, 27. 11. 2014, smo imeli pod vodstvom naše svetovalne delavke, Suzane Kranjec Lebič, popoldansko delavnico, na kateri smo izdelovali adventne venčke. S seboj smo prinesli veliko naravnega materiala (brezove veje, veje cipres in bršljana, storžke, mah, lišaj …).

Najprej smo iz brezovih vej izdelali obode za venčke, ki smo jih nato prepletli z vejicami ciprese in bršljana. Na ta prepleten obod smo prilepili različne storžke, lešnike, želodove kapice, cimetove palčke in druge ‘okraske’. Pri tem smo vsak po svoje udejanjili naše ideje, ki jih ni in ni zmanjkalo. Tako je bil vsak venček umetnina zase. Seveda nismo pozabili na svečke, brez katerih venček ne bi bil popoln, in tako zaključili z našim ustvarjanjem.

Imeli smo se res lepo!

V imenu udeležencev zapisala Lilijana Ladra.

Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1