TEAM OLI SI AT

EKIPNA OLIMPIJADA V RADLJAH OB DRAVI

 

V petek, 21.11.2014, je bila v okviru projekta SKK in v organizaciji AK Slovenj Gradec izpeljana EKIPNA OLIMPIJADA.

Ekipna olimpijada je športno družabna prireditev, ki spodbuja medkulturno in medgeneracijsko sodelovanje ter medsebojno integracijo, zato so bili na prireditev poleg učencev vabljeni tudi starši in stari starši. Našo šolo je zastopalo 13 učencev od tretjega do devetega razreda, ki so tvorili dve ekipi, to so bili:

Blaž Ošlak, Maja Kelc, Nace Hranjec, Adna Duraković, Urška Komerički, Adnan Durakovič , Nika Smodiš, Denis Rapuc, Ana Vetrih, Ana Hribernik, Manca Piko, Julija Štumberger, Tjaša Uršnik.

Udeleženci Ekipne olimpijade so se med seboj pomerili v športno družabnih igrah, in sicer v: skakanju z vrečo, vleki vrvi, golfu – ciljanje tarče, nogometu – strel na gol, smučanju – koordinirana hoja ekipe na dolgih smučeh.

Prireditev je potekala v sproščeno tekmovalnem vzdušju. Po najvišjih mestih sicer naši ekipi nista posegli, so pa spoznali geslo, da je važno sodelovati in ne zmagati.

 

Jernej Bobek

Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1