Simbioza giba

V okviru Vseslovenskega medgeneracijskega projekta »Simbioza giba- z mladimi v staro formo« smo na ure športa povabili dedke in babice naših učencev. V 6. razredu sta se nam v torek pridružila po en dedek in babica, v petek pa se je našemu povabilu odzvalo kar devet babic in dva dedka.

Po kratkem teku so sledile raztezne vaje za ogrevanje, nato pa tekmovanje štafet v treh skupinah. V prvi igri so starejši tekmovali proti mlajšim in močno izgubili, zato smo v naslednjih igrah moči bolj enakomerno porazdelili in igre so bile do zadnjega trenutka neodločene.

V uri pa smo uživali vsi, učenci, dedki, babice ter oba učitelja. Morda bomo pa v prihodnje poskusili uresničiti predlog enega učenca, da bi se z dedki pomerili tudi v nogometu ali odbojki.

Učitelja športa Marinka in Boris

Povezava:

http://www.simbioza.eu/giba/sl/2014/novice/simbioza-giba-uspesno-nadaljuje-tradicijo-simbioze

Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 1