Eni naravno, drugi levo,
tretji nazaj, pa spet eni levo
in drugi desno in tako naprej in naprej.
Dokler nismo prav vsi prišli pred veliko hišo,

hišo učenosti, v hišo, v kateri se naučiš vse to.
Brati, pisati, pa še računati, peti in plesati,
pa risati in veliko stvari o svetu in ljudeh,
pa o naravi …

In tako smo, prvošolčki, stopili
v čisto pravo ŠOLO.

V ponedeljek, 1. 9. 2014, je 25 prvošolcev prvič prestopilo šolski prag naše šole. Učence je v šoli pričakala vedoželjna pikapolonica in učenci višjih razredov, ki so jim pripravili zanimiv program. Prvošolce in starše je nagovorila tudi ravnateljica in policist, ki sta jim podala nekaj pomembnih napotkov. Tudi plesa in glasbe ni manjkalo. Z učiteljicami so si ogledali še svoj razred, prisluhnili pravljici in se posladkali s torto.

Vsem prvošolcem želimo prijeten začetek šolanja in čim več veselih dogodivščin v šoli.

Učiteljici

Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1