Pustni karneval

V soboto, 1. 3. 2014, je Javni zavod Dravit skupaj s KS Šentjanž in OŠ Šentjanž pri Dravogradu organiziral že 9. občinski pustni karneval.

Tega dne smo se vse pustne šeme (otroci in vzgojiteljice iz vrtca, učenci in delavci šole ter drugi obiskovalci)  ob 10. uri zbrale na igrišču pri šoli Šentjanž, od koder smo se v povorki in v spremstvu Godbe na pihala Šentjanž odpravili proti parkirišču pred Domom borcev. Tam so nas že nestrpno čakali številni obiskovalci. Na odru smo se jim predstavili s plesom ob živi glasbi, za katero je poskrbel ansambel Itak.

Seveda ni manjkalo slastnih, dišečih krofov, ki so si jih lahko privoščili tudi tisti, ki se tokrat niso našemili.

Ob dobrem vzdušju in lepem vremenu se je veselo pustno rajanje odvijalo do poldneva, ko so prizorišče zapustile še zadnje pustne maškare.

Lilijana Ladra

FOTOGRAFIJE