KULTURNI DAN

V ponedeljek, 10. 2. 2014 smo se učenci od 1. do 5. razreda v okviru kulturnega dne  v jutranjih urah odpeljali proti  Celju, kjer smo najprej obiskali Hermanov brlog. Tam smo se  sprehodili skozi  stalno razstavo o  Celju in Celjanih v 20. stoletju, si ogledali zobozdravstveno zbirko in Fotografski atelje Josipa Pelikana. Prvošolčki so v muzejski delavnici izdelali lutko zobne miške. Po zanimivih ogledih in po končanem delu smo se odpravili še v Slovensko ljudsko gledališče  Celje, kjer smo si ogledali še gledališko predstavo Pika Nogavička. Vedno nagajiva in pogumna deklica je s svojimi vragolijami navdušila  in nasmejala vse, ki smo uživali v njeni družbi. Nekoliko utrujeni, polni vtisov in dobre volje smo se po končanem ogledu vrnili domov.

Andreja KROTMAJER

Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1