PRVI ŠOLSKI KORAKI ZA PRVOŠOLKE IN PRVOŠOLCE

V ponedeljek, 2.9.2013, je prag naše šole prestopilo dvajset nadobudnih prvošolk in prvošolcev. Na popoldanski sprejem so prišli v spremstvu staršev. V jedilnici šole smo zanje pripravili kratek kulturni program, na katerem sta četrtošolka Nika Krajcer in čebelica Elica (Patricija Pogorelčnik) skozi pogovor prvošolcem razkrile mnoge šolske skrivnosti in skrbi. Prireditev so popestrile glasbene točke naših učenk: Helene in Jasmine Pokeržnik, Anje Krivec in Neje Hranjec. Vse navzoče je pozdravila tudi ravnateljica in policist, ki je spregovoril o prometni varnosti. Sledilo je plesno razgibavanje. Učiteljica Simona iz plesne šole Devžej je prvošolčke povabila na ples in z njimi tudi zaplesala. Kasneje so prvošolčki za spomin na ta pomemben dan  prejeli rožico in knjigo. Tako kot se za pravo praznovanje šika, je sledila še torta z dvajsetimi svečkami, ki smo jih brez težav upihnili. Ponosni prvošolčki so nato končno sedli v šolske klopi in …. začelo se je!?
Želiva jim čim več lepih, nepozabnih šolskih trenutkov.

učiteljica Andreja in Renata
Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1