Koncert ob dnevu žena in materinskem dnevu

 

V četrtek, 14. 3. 2013, so učenci naše šole razveselili vse žene, mame, babice, tete … z glasbeno obarvano prireditvijo v počastitev dneva žena in materinskega dne.

Kljub slabemu vremenu je bil Dom borcev do zadnjega kotička napolnjen, saj so obiskovalci vedeli, da jih čaka dobra urica prijetnega druženja. Ob zborovskem petju, obogatenim s solo glasbenimi vložki, in ob deklamacijah pesmic o mamah je prireditev minila v dobrem vzdušju in se po mnenju mnogih kar prehitro končala. Le malo je bilo učencev, ki se niso predstavili na ‘vročem’ odru …

Seveda gre ob tem zahvala tudi vsem učiteljem, ki so kakorkoli pripomogli, da je bila prireditev uspešno izpeljana.

Poslovili smo se z obljubo, da se kmalu spet srečamo.

Zapisala Lilijana Ladra

Fotografije

Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1