ZELIŠČNI VRT

Učenci 3. razreda smo bili zelo veseli, ko nam je učiteljica Irena Šoln povedala, da bomo dobili šolski vrt. Za ta vrt bomo skrbeli do 9. razreda. V petek, 11. 5. 2012, smo na naše gredice posadili sadike različnih zelišč in začimb ter jih tudi zalili. Pri delu sta nam pomagala tudi hišnik Gregor in učiteljica Irena Šoln. Sedaj bomo za naše gredice pridno skrbeli. Upamo, da bodo zelišča in začimbe uspevale. Veseli bomo, da jih bodo lahko naše kuharice s pridom uporabile pri šolski prehrani in tako še izboljšale že tako okusno prehrano, ko bodo dodale začimbe z našega vrta. Tretješolci smo zelo ponosni in veseli, da bomo s svojim delom prispevali k lepemu okolju in zdravi prehrani na naši šoli.

 Fotografije:

Razredničarka Tatjana in učenci 3. razreda

 

Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1