OBISK ČAROVNIKA GREGA

V letošnjem letu smo učenci razredne stopnje sodelovali na likovnem natečaju in osvojili nagrado – Predstavo čarovnika Grega, ki so nam jo  podarile organizatorice natečaja Ljubljanske mlekarne.

Z nestrpnostjo smo pričakovali sredo, 16. maja, ko se je v telovadnici prikazal Grega in nas začaral s svojim zanimivim in smešnim nastopom. V predstavi smo aktivno  sodelovali tudi učenci ter otroci iz vrtca. Naučili smo se nekaj pesmic o sladolednih junakih in ob njih zaplesali.

Čarovnik nas je povabil k sodelovanjuv natečaju  tudi prihodnje šolsko leto.

Za Brihtne face:

Marinka Mori