ČAROVNIK GREGA NA OBISKU

 

 

Učenci razredne stopnje smo v februarju sodelovali na likovnem natečaju Ljubljanskih mlekarn pod naslovom Brihtne face. Osvojili smo nagrado, ki smo se je zelo razveselili, namreč predstavo čarovnika Grege.

Obiskal nas je v sredo, 16. maja, v naši telovadnici. Medse smo povabili tudi otroke iz vrtca. 

Grega je pripravil kar nekaj zanimivih točk, skupaj pa smo zapeli tudi pesmi o sladolednih junakih Tomu, Lončku, Brr-u, Ježku in Lučki. Na koncu nas je povabil k sodelovanju tudi prihodnje leto, kar smo mu tudi obljubili.

Fotografije:

                                                                                                                   Za Brihtne face:

                                                                                                Marinka Mori


Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 1